1. O nás

O nás

 

Naše společnost VoiceBowNet, s.r.o. je provozovatelem sítě VoiceBowNet. Vzhledem k dlouhodobé spolupráci a akvizicím patří do naší rodiny společnosti ARENIS s.r.o., Radynet s.r.o., AGONA systems s.r.o., ITexpres s.r.o., Komplet NET s.r.o., RowNet s.r.o. a SVOJNET s.r.o. Společnosti rovněž provozují internetové a ICT služby.

Internetové připojení realizujeme zásadně pomocí nejmodernějších technologií ať už na bázi optických, kabelových nebo bezdrátových technologiích. Pro každého vždy dokážeme najít to správné řešení.

Mezi naše další významné aktivity patří projektování a výstavba optických sítí. Stavíme nejen meziměstské páteřní sítě, ale i metropolitní optické sítě, na které připojujeme naše zákazníky.

Provozujeme rozsáhlé sítě napříč Plzeňským krajem. K jejich výstavbě používáme nejmodernější technologie, které zajišťují kvalitní vysokorychlostní připojení do tisíců domácností a firem.

Díky všem moderním trendům a zejména díky bezvadnému týmu našich kolegů se naše společnost drží na špičce v našem segmentu.

Zavoláme vám Zpět

Vyzkoušejte nás nezávazně ZDARMA

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

    Zanechte nám kontakt a my se vám ozveme.
    Do 24 hodin můžete být připojeni.